Hukuki Uyarı

Sayın Ziyaretçiler,

      Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi Avukat Murat KEÇECİ tarafından bilgilendirme amacı ile hazırlanmış olup hukuki öneri ve tavsiye niteliğinde değildir.
 
      Bu bilgiler en son hukuki durumu yansıtmayabileceğinden okuyucular bu bilgilere dayanarak hareket etmemelidirler.
 
      Sitemizin ziyaret edilmesi, herhangi bir bilginin indirilmesi ve e-mail yolu ile tarafımıza her türlü bilginin sunulması Türkiye Barolar Birliği Meslek Kurallarına, Avukatlık Yasasına ve gerek Rekabet Kuralları yasağı ve gerekse Fikir ve Telif Hakları Yasasının emredici kurallarına aykırı olmamak koşuluna bağlıdır.
 
      Bu internet sitesine link yaratmak, Avukat Murat KEÇECİ’nin  yazılı izni bulunmadıkça mümkün değildir.
 
      Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı veya büromuza bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgiler herhangi bir ticari amaç taşımamaktadır.
 
      Ziyaretçiler bilgilerin yanlış olduğunu gerekçe ileri sürerek, bu bilgilerin Avukat Murat Keçeci’nin  yazılı onayı olmaksızın uygulanması nedeni ile bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Avukat Murat KEÇECİ, sitesinde açıklanan bilgilerin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştireceği fiil ve davranışlardan ve bunların hukuki neticelerinden sorumlu değildir.

Tüm Hakları Saklıdır © 2011. Avukat Murat Keçeci Hukuki Uyarı Designed by Spektra